icon

Maminky poraďte, kvalitný stan pre rodinnú stanovačku min. 4 osoby. Hlavne nepremokavý. Dakujem

avatar

Kukni Decathlon maju pecky aj s tym tienenim ze tam nemas v lete horuco

1. aug 2019