icon

Furt mi je zle - nebaví ma to. Mám toho napínania a vracania po krk.

avatar

nezavidim mna to drzalo 5 mesiacov😢ale este sem tam raz do tyzdna si zavraciam😉nech to rychlo prejde

19. aug 2010
avatar

užívaj si to... Ja doslova túžim po týchto stavoch...

19. aug 2010
avatar

@grenka no veď práve, že tým, že viem, že to tak skoro neprejde, tak ma to ničí.V minulosti mi bolo zle až do 20.týž.Díky za podporu

20. aug 2010
avatar

@lelecka213 Začnem si to užívať, keď prestanem tráviť dni a večeri nad WC-misou 🙂. Ale viem pochopiť aj Teba.pa

20. aug 2010
avatar

@salonka9to veru ano aj ja som si to konecne teraz zacala uzivat to tehotentsvo a robila som az do 4 mesiaca a tie ranne nevolnosti ked sa nanajes brrrr nechcem ani spominat a ja som mala robotu ze som musela stat 7,5hod...2 do prava 2 kroky do lava...

20. aug 2010