Stále nemôžem vybrať meno tretiemu synčekovi. Každý druhý-tretí deň sa mi páči iné. Najprv FILIP, neskôr DENIS, MATÚŠ,BENJAMÍN, DOMINIK a dnes ma napadlo aj mneo MICHAL. Pri starších synoch som tento problém nemala. ☹
mas simona a tomasa.v kazdom je s,tak by k tomu islo matus.
ani my nemame este vybrane, aj ked este nevieme co budeme mat, pri prvom sme vedeli od zaciatku ako sa bude volat a teraz ... mne sa strasne paci Damian a to asi aj ostane ked budeme mat chlapca ale pre dievcatko je to este vo hviezdach
ani my nemame este vybrane, aj ked este nevieme co budeme mat, pri prvom sme vedeli od zaciatku ako sa bude volat a teraz ... mne sa strasne paci Damian a to asi aj ostane ked budeme mat chlapca ale pre dievcatko je to este vo hviezdach
a co tak Luboško? to bol nas favorit.. ale nakoniec bola z toho Hanka 🙂
presne ako pise tadotami Matusko by isli k tym Vasim chalanom 🙂
Dominik 🙂
ak môžem... miško už nie... už ich je koooopa... možno som na to meno citlivá, lebo ho mám doma, ale tu na koniku viem minimalne o 5 mamičkách, čo majú Miška do veku 1r. 😀 😀 😀 ale inak, krásne meno 🙂