Už som správu o svojom teh. predýchala a teším sa
Ja som bola na tom podobne a teraz si tu na rukach drzim maly mesacny batoztek a nelutujem !!!Sice je to niekedy dost vycerpavajuce,ale bude to lepsie za par tyz.Neboj zvladnes.
5. júl 2010
Tak,tak,aky by to bol zivot bez deti🙂
6. júl 2010
🙂 gratulujem!