@lilien1914 mam ju v albume kde aj tuto fotku.na brusko.drepy som vzdala po 100 😝
@salwusa no drepy som zacala aj ja, ale zial pri nasom 17kgovom zlaticku si to nejak nemozem dovolit...po 5 dnoch mi nohy totalne "odisli"
@lilien1914 😋😋😋 dakujem za povzbuenie 😉 citim sa lepsie ked viem,ze v tom nie som sama 😘😘😘myslim v tomu konceni drepovania po par dnoch 🌸
@salwusa ale mno, ty nepotrebujes povzbudenie uz, jedina velku chvalu, ja som pri 30 drepoch a fucim ako jezko v sufliku....
@salwusa nie drepoch ale brusakoch sorry
@lilien1914 ja som zistila,ze sa mi po porode nieco porobilo so svalmi v brusku.neviem si brusko ani zatiahnut,napnut,nic...tak robim brusaky iba do polovice.nie uplne ku kolenam.rehabilitacna mi povedala,ze to je okis aj tak.skus.ja teraz pracujem na tom,aby sa mi svaly spamatali 👍
@salwusa ale tu na obr. si ty ze?
@lilien1914 nesaleeeeeeeeej.jasne ze ee 😝😝😝 este len mesiac sa trapim.ja som o par fotiek dozadu 😎

a ktoru vyzvu konkretne?