icon
1 / 1
avatar

U nás pred dvomi rokmi

3. máj 2017
avatar
3. máj 2017
avatar

Treba veriť..... 😉

3. máj 2017
avatar

Fuj, ja by som sa zblaznila....😀

3. máj 2017
avatar

konecne viem co je to ta fesaka pred par dnami som ho nasla tiez 🙂

3. máj 2017
avatar

Aj u nas bol...zlatino,verim,ze priniesli koooooopu stastia,pohody a zdravicka😘aj u nas je to teraz nanerv so zdravim.😄😪

3. máj 2017
avatar
salwusa
autor

@maca1207 mici,len to zdravie chceme.u nas nervy komplet v ...sa nam toho mrte nakopilo.vidim,ze podobne ste na tom 😞drzte sasrdiecka 😘😘😘

3. máj 2017