Vcera sme sa skoro zblaznili...z obrooovskej dialky na nas kukali tieto ociska..predstavujem Vam nasho najvacsieho motyla-okan hruskovy.u nas Janko a Marienka 😍cely den si u nas takto "odpocivali" 😄 hned sa mi to nezdalo,ked sa cely den nenechali nicim rusit...dnes tam uz neboli...no nechali vajicka...mame toho za sebou sialene vela zleho a mysleli sme,ze tento dom je prekliaty...nie som veriaca,neverim ani v znamenia...no prvy raz verit chcem...ak sa u nas takto dari motylej laske...verim,ze to prinesie stastie a lasku celemu nasmu domu.prosim,verte s nami 💓💓
PS:boli ooooooobrovskeeeee,snad to obrovske stastie znaci
Treba veriť..... 😉
Fuj, ja by som sa zblaznila....😀
konecne viem co je to ta fesaka pred par dnami som ho nasla tiez 🙂
Aj u nas bol...zlatino,verim,ze priniesli koooooopu stastia,pohody a zdravicka😘aj u nas je to teraz nanerv so zdravim.😄😪


U nás pred dvomi rokmi