icon

ahojte maminky potrebujem prosim vas radu mala mi dnes cely den kaka take dost tvrde a pritom aj place ako jej mozem pomoct??? dakujem za kazdu radu,,

avatar

viac tekutin,caj,voda.Na zriedenie stolice pomoze aj slivkova šťava ak ti ju mala vypije.

26. mar 2016
avatar

Malemu som dala slivky.to mu pomohlo pri tvrdej stolici

26. mar 2016
avatar

mame 14 mesiacov.

26. mar 2016
avatar

mozu byt aj zavarane slivky

26. mar 2016
avatar

@sandri2014 ano aj zavarane

26. mar 2016
avatar

oki idem skusit dakujem

26. mar 2016
avatar

@sandri2014 alebo šťava z kompotu

26. mar 2016
avatar

Vela vela tekutin,ovsene vlocky reap.vela vlakniny aj stava slivkova pripadne rozmixovane susene slivky.my sa tiez s tymto trapime.ak je uz velmi zle davam glycerinovy cipok

26. mar 2016
avatar

Jeeeeeee babenky malej som dala cca deci tej slivkovej štavicky A O pol hodiny nato sa tak pokakala že bolo všade hhheeee ďakujem za rady.

26. mar 2016