ahojte maminky potrebujem prosim vas radu mala mi dnes cely den kaka take dost tvrde a pritom aj place ako jej mozem pomoct??? dakujem za kazdu radu,,
Malemu som dala slivky.to mu pomohlo pri tvrdej stolici
26. mar 2016
sandri2014
autormame 14 mesiacov.
26. mar 2016
sandri2014
autormozu byt aj zavarane slivky
26. mar 2016
@sandri2014 ano aj zavarane
26. mar 2016
sandri2014
autoroki idem skusit dakujem
26. mar 2016
@sandri2014 alebo šťava z kompotu
26. mar 2016
Vela vela tekutin,ovsene vlocky reap.vela vlakniny aj stava slivkova pripadne rozmixovane susene slivky.my sa tiez s tymto trapime.ak je uz velmi zle davam glycerinovy cipok
26. mar 2016
sandri2014
autorJeeeeeee babenky malej som dala cca deci tej slivkovej štavicky A O pol hodiny nato sa tak pokakala že bolo všade hhheeee ďakujem za rady.
26. mar 2016
viac tekutin,caj,voda.Na zriedenie stolice pomoze aj slivkova šťava ak ti ju mala vypije.