Dobrý deň, niekto z oravy? Vedel by mi niekto povedať ako je to teraz v trstenej v pôrodnici? Či je maminka celu dobu na tej jednej izbe kde aj porodí a potom ju prenesú či je zvlášť izba (vzdychacia) a zvlášť už pôrodná sal? A je momentálne povolené mat otca pri pôrode? Ak ano tak uplne od začiatku? (od kontrakcii) či iba od samotného pôrodu?. Ďakujem za odpovede 🥰
Pridaj sa do skupiny pôrodnica Trstená, tam sú aj sestričky z pôrodnice a odpovedia ti oni aktuálne ako je to s otcom pri pôrode. Ja som rodila pred rokom. Ako prídeš tak ťa dajú na takú krásnu tvoju sálu, kde budeš po celý čas až kým neporodiš, máš tam sprchu, wc, loptu, kreslo. A po dvoch hodinách od pôrodu ťa prevezú na izbu, tiež krásnu 😁
@wejuska7910 vy ste kedy boli v pôrodnici pred prerabkou či teraz? Lebo viem ze ked to bolo ešte neprerobene tak bola vzdycharen ale teraz som si nebola istá 😅
A takto vyzerá tá sála alebo izba kde budeš rodiť. Som ti to zabudla sem dať ... Ale to si si už možno aj vygooglila
@sara0000 minuly rok v januari.ja som bola na takej izbe kde sa tiez rodi ale iba ak nieje volna sala,nieje pravda ze tam budes cely cas mozno pojdes aj na salu.ja ked som bola bolo plno tak som rodila tam,inak by som rodila na sale

Si na vzdycharni alebo na sale apotom ta prevezu na oddelenie. Manzel bol pri mne,ale zalezi od priebehu porodu,ja som prisla o 4 poslali ho domov a o 22 prisiel a uz bol do konca ☺️inak vsetko super👌vela stastia ☺️