Baby ja sa asi odstrelim, konecne som raz skutočne 1krát v živote niečo vyhrala (ze tyzdenne cvičenie v expreske) a ja som si to nevšimlaaaaaaaaa!!!!!!!!!! wwwrrrrrrrr proste sprava na fb v akejsi "žiadosti o kontakt" na ktoru som teraz natrafila...a samozrejme je po mojej vyhre splatne v auguste hahahah.....tak vulgarne sa nevyjadrujem ale to je ***** smola 🙂
Asi to tak malo byt,mozno by tam na Teba spadla cinka,ber to z druhej strany😂😂😂
23. sep 2016
Však Ty cvičiť nepotrebuješ 🙂

26. sep 2016
sarah1234
autor@mirkaandrej vôbeeeeccc 🙂 hodilo by sa aspon kilo dva xi
26. sep 2016
Ja tak na lote 50€... nasla som az ked boli davno prepadnute...