icon
1 / 1
avatar

Škoda že ste až z Popradu ja by som ozaj potrebovala ten kočiar no poslať sa asi neda

22. júl 2016
avatar

@ina123ina nie cez postu to nechcem riesit, kedze mi nejde ho zlozit :(

25. júl 2016
avatar

NEVADI ALE JE TO OD VAS PEKNE ZE MYSLITE AJ NA LUDI V HORSEJ FIN.SITUACII

26. júl 2016
avatar

zdravim este ho mate?

19. okt 2016
avatar

@mirka200 ano 🙂

21. okt 2016
avatar

wau... škoda, že som tuto ponuku nevidela predtým.... ☹ (ak by nahodou mal niekto takýto na podarovanie ešte, tak sem s ním 😀 )

13. okt 2018