NEVADI ALE JE TO OD VAS PEKNE ZE MYSLITE AJ NA LUDI V HORSEJ FIN.SITUACII
26. júl 2016
zdravim este ho mate?
19. okt 2016
wau... škoda, že som tuto ponuku nevidela predtým.... ☹ (ak by nahodou mal niekto takýto na podarovanie ešte, tak sem s ním 😀 )
13. okt 2018

Škoda že ste až z Popradu ja by som ozaj potrebovala ten kočiar no poslať sa asi neda