icon

Neviem odkedy je pri profile zablokovať používateľa, ale keď zablokujem, neuvidím už nič od užívateľa?

avatar

Tu je to vysvetlené - ja to chápem tak, že potom už neuvidíš nič.
https://www.modrykonik.sk/blog/modrykonik/article/novinka-na-modrom-koniku-pouzivatela-8dbkbj/

Dnes o 17:19
avatar
saraxyz
autor
@srdiecko4u

Tu je to vysvetlené - ja to chápem tak, že potom už neuvidíš nič.

@srdiecko4u ďakujem 😉

Dnes o 17:30