icon

Baby,kde a cim znacite detom veci do skolky? Diky

avatar

perom obyčajnym, postelne s fixkou na textil, aj uterak aj šalku, hreben.

20. aug 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Obyčajným perom, píšem na tie biele papieriky, prípadne na ten malý štítok na krku...

20. aug 2017
avatar

Perom na stitky

20. aug 2017
avatar

Objednala som samolepky. Su extra na napr Flash atd. A extra na Textil. Mozu sa prat v pracke, Susit v susickw, umyvat v umyvacke. Uz takto fungujeme vela rokov.

20. aug 2017
avatar

Aj ja mam samolepky 👍

20. aug 2017
avatar

@sashenka222 prosím Vás, odkiaľ ste ich objednavala? Dakujem👍😉

20. aug 2017
avatar

@sashenka222 prosimodkialmate ???a mohli by ste odfotit???

20. aug 2017
avatar

@ivana777 www.myname.sk
Tu na konikovi je aj skupina 🙂

20. aug 2017
avatar

@sashenka222 Dakujem veľmi pekne, ani neviete ako ste mi pomohla😊 Diky😉

20. aug 2017
avatar

@yanni My sme v zahranici, takze neporadim. Ale viem, ze aj na SK sa daju tie nalepky niekde objednat. Uz sa ta tu na MK totiz riesilo.

20. aug 2017
avatar
20. aug 2017
avatar

aaaa uz zodpovedane😉

20. aug 2017
avatar

@yanni Diky aj tak🙂 My sme sa po 12 r vrátili na Svk, este sa tu musím zorientovať 😂 známych som sa pýtala, kde to zoženiem, niektorí nechápali ze načo - však pero, vygooglit som nevygooglila, tak sa teraz normálne tesim, ze koľké šťastie 😉

20. aug 2017
avatar

@ivana777 No to ti verim. Ved SK uplne iny svet😨 Ja sa cudujem nad tym obycajnym perom. To ako po kazdom prani zase vsetko znacia? Ved to sa hned vyperie. Ked uz nic ine (uz nase mamky pred 30-40. rokmi boli mudrejsie), mena vysit - neznicitelne. Ja mam este stale jednu obliecku na taky hand made extra velky vankus (pouzivla som ako kojaci, odkladaci atd.), na ktorej je takmer 40 rokov vysite moje meno a priezvisko. V tej dobe mali v skolke nejake cudne rozmery na paplony. Tak mama obliecky usila. Neskor mi usila k tej obliecke mega vankus. Ale meno ostalo. Smejem sa doteraz. Este aj detske uteraky mame s menami vysitymi z "onych cias".
Neviem, oznacit sa da aj fixkou na textil. Len to uz nevyperies. Veci sa dnes uz predavaju cudzim ludom cez bazar atd., takze to je skor take nestastne riesenie.
Ale poviem ti, tie samolepky su super.

20. aug 2017
avatar

@yanni pero sa nevyperie, je to trvale, dokonca pouzivam aj susicku a napisy stale ostavaju

20. aug 2017
avatar

@liana_k tak asi nejaké špeciálne. Lebo naše deti, ked sa popisu perom, tak to v pohode vyperiem.

20. aug 2017
avatar

@yanni obycajnym gulickovym perom. Ono na tych bielych stitkoch to drzi,to je ine ako ked sa popise napr. tricko. Toto nejde vyprat

20. aug 2017
avatar

Milujem odpovede typu, SK úplne iný svet....perom píšem mená už niekoľko rokov, a čuduj sa svete, všetky mená je vidno....Ušetrím si akurát tak čas, ktorý naše múdre mami venovali vyšívaniu mien na naše detské veci. Nič viac nič menej...

21. aug 2017