icon
avatar

Krásne...ja mám nejaké ubohe

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
@elisebah91

Krásne...ja mám nejaké ubohe

@elisebah91 Ďakujem.😊

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
@sarlota2012

@elisebah91 Ďakujem.😊

@sarlota2012 prosimta s cim to hnojis? U nas tiez len take nesuzive chudatka 🫣

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
@kulumulu123

@sarlota2012 prosimta s cim to hnojis? U nas tiez len take nesuzive chudatka 🫣

@kulumulu123 Páči sa.

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
Odpovedz
3. jún 2026
avatar
Odpovedz
3. jún 2026
avatar

juj nadhera a ta vona... ja mam len v takom malom crepniku ale tesim sa

Odpovedz
3. jún 2026
avatar

Pridám sa do klubu 🤭

Odpovedz
3. jún 2026
avatar
@sarlota2012

@kulumulu123 Páči sa.

@sarlota2012 super dakujem moc 🩵

Odpovedz
4. jún 2026