Ahojte. Baby chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosti s trosku kontroverznou témou..zaujima ma,náhradná matka. Presnejšie, žena ktorá vynosi a porodí dieťa inej žene, respektíve rodine.za financnu odmenu. Keďže na sk to nieje právne možné, viem, že v Čechách to už využívajú. Pripadne v iných EÚ krajinách. Veľmi ma zaujíma zo zdrav.dovodov,ci nepoznáte niekoho kto ma kontakt na niekoho asi gynokologicke ambulancie ktoré takéto niečo riešia.
V Brne v Reprofite som o tom čítala , ale s tým že oni to len dotuknu a všetko spravia. Náhradnú matku si musí nájsť pár sám. Neviem úplne podrobnosti a ani inde ako to je. Ale myslím že nikto sa nepodujme ju nájsť. Vedia pomôcť so všetkým následným, ale nenájdu ti ju.
Ano je to tak v CZ to funguje, ale na princípe vy si zoženiete NM a klinika zabezpečí veci okolo toho aj čo sa týka právnych dohôd.
Ak môžem 📌