krasne ste babulky 😍
peckové ste baby 🙂 🙂
Vsak si len nedavno pisala,ze su take dobruckeee,ako si si zelala 😂 Neboj,este pride skutocny vzdor,toto je len predpriprava 😉😀
Krasne ste. Nech vas stretne tato a nech ho slak trafi! 😉
Nadherna fotka😊
Ak ta aj dnes niekto zastavil a lpytal sa ci su chlapci tak zjem kefu :D
@vehuhu ale ved aj keby mali na sebe nieco modre/zelene/sive/hnede ved aj tak je na tvaricke vidno ze su to dievcatka nechapem ze to ini nevidia :D akoze sak aj mna minule zastavila taka mila stara babicka v lidli. Ja nakupovala mala bola vo vajicku a bola komplet v ruzovom ako cukrik a ma aj nausnicky a babicka ze aky chutny chlapcek :D no mne az zabehlo ale len soms a zasmiala a isla dalej. Este aj okolo ludia sa rehotali
No aspon vies,ze su ok😂 ...doteraz si zivo spominam znamu pred 8-9 rokmi na ihrisku ako sme jej pomahali s dvojickami😲😅🤒😝🙏
mne ten cirkus robi v auparku psolednu dobu dost casto :D hlavne ked sa chceme ist niekam najest, tak to je priam nemozne v klude a v tichosti pri nom :D
@foxylady13 no naposledy dnes, mi hovor, ale odparkli sme v mercade v detskom kutiku, tam sa deti daju dost dlho ignorovat 🙂
@sasienka1 v mlske? my sme tam boli vcera :D celkom dost ludi a maxim sa spraval ako nevychovane dieta...fakt totalne :D
@foxylady13 haahahahaaa, ja ked som tam dosla dnes, tak tam boli dve maminy s detmi a jeden uplne vrieskal a som si tak hovorila ze chvalabohu, konecne nebude len moje pocut :D inak na obed totalna plnka, ja chodim az tak o tretej, lebo inak sa nevmestim s dvojkocikom...

❤❤❤