Dobrý večer..
Maminky došiel balík takže cez víkend to balík a v pondelok odosielam!!!
VĎAKA ZA VAŠU TRPEZLIVOSŤ....
nakoľko ste nedodržali termín dodania, mám nárok na vrátenie sumy, ktorú som zaplatila, takže nezasielajte mi žiaden balík, po takom dlhom čase čakám iba vrátenie peňazí za zrušenú objednávku
5. nov 2012
si so sebou spokojna?vsetkych osieras