Dievčatá prosim vás ak je maly chorý( včera mal teplotu, dnes už nie ale teraz keď zaspal ho dusi, takze asi tá choroba začína 😔) a zajtra sme objednaný na alergoogiu na odbery ( na čo má alergiu ) to asi nemôžme ísť 🤔
sasulka19
autorTo len či neviete... nemám s tým skúsenosti
28. okt 2018
Dobrý deň keď je chorý nemal by ísť na odbery ani mi sme nemohli ísť na odbery keď bol mali chory nás preobjednala
28. okt 2018
ahoj, predpokladám, že nie, ale ak ráno zavoláš a dohodneš sa, tak neurobíš chybu..