Mne sa pacia lodky 😃( a to mi je na nich furt zle 🤢)
27. sep 2018
Murano je uzasne. Pacia ale len pri mori
27. sep 2018
Toto je burano, nie murano. Ale je tam krasne
27. sep 2018
scarlett1410
autor@natalka13
@augustina17
@evula1984
@tommy83 Hej toto je Burano. Murano sme nestihli - aj to asi stoji za to, ze? 🙂
27. sep 2018
@scarlett1410 ano, vsetky tie ostrovceky okolo, mne pridu krajsie ako samotne centrum benatok
27. sep 2018
A ano, vlastne viem ze burano, murano su sklarne. A ze ch iete preco su tam farebne domceky? ;)
27. sep 2018
@evula1984 aby námorníci trafili domov po dlhej dobe ked sa vracali.
27. sep 2018
Murano je ovela farebnejsie ako Burano.
27. sep 2018
@janinka007 presnneeee, plus mali nejake ‰ 🙂
27. sep 2018

Murano? Pacil sa mi cely ostrov.