icon

Pacia sa Vam taketo farebne domceky? 🙂

avatar

Murano? Pacil sa mi cely ostrov.

27. sep 2018
avatar

Mne sa pacia lodky 😃( a to mi je na nich furt zle 🤢)

27. sep 2018
avatar

Murano je uzasne. Pacia ale len pri mori

27. sep 2018
avatar

Toto je burano, nie murano. Ale je tam krasne

27. sep 2018
avatar

@natalka13
@augustina17
@evula1984
@tommy83 Hej toto je Burano. Murano sme nestihli - aj to asi stoji za to, ze? 🙂

27. sep 2018
avatar

@scarlett1410 ano, vsetky tie ostrovceky okolo, mne pridu krajsie ako samotne centrum benatok

27. sep 2018
avatar

A ano, vlastne viem ze burano, murano su sklarne. A ze ch iete preco su tam farebne domceky? ;)

27. sep 2018
avatar

@evula1984 aby námorníci trafili domov po dlhej dobe ked sa vracali.

27. sep 2018
avatar

Murano je ovela farebnejsie ako Burano.

27. sep 2018
avatar

@janinka007 presnneeee, plus mali nejake ‰ 🙂

27. sep 2018