scarlett1410
autor@simeab veru je ❤
12. apr 2019
@scarlett1410 boli ste cez nejaku agenturu ci sami?
12. apr 2019
Parádna fotka 👍
12. apr 2019
scarlett1410
autor@simeab boli sme sami, ja tak najradsej chodim 🙂
12. apr 2019
scarlett1410
autor@janadri dakujem 🙂
12. apr 2019
super foto a dnes nam svieti slniecko
12. apr 2019
👍😂 ešte aj to auto sa napasovalo
12. apr 2019

Aj my sme boli min rok 😁 krasny je ten Pariz 😍