icon

Naša rodinka v takejto zostave už len do zajtra :(

avatar

Preco?

8. mar 2016
avatar

Dnes mi isla 21 mesacna do pestunskej rodiny..

8. mar 2016
avatar

Tvoja dcerka? Prepac nerozumiem..😕

9. mar 2016
avatar

@silviaa nieee...som profimama... Doteraz sme sa o nu starali...teraz už bude vyrastať u pestúnov

9. mar 2016
avatar

Prajem jej krasny zivot a tebe velke Dakujem za vsetky pestunske a adoptine mamy. Som jednou z nich 😚.

10. mar 2016