schumianca
autorDnes mi isla 21 mesacna do pestunskej rodiny..
8. mar 2016
Tvoja dcerka? Prepac nerozumiem..😕
9. mar 2016
schumianca
autor@silviaa nieee...som profimama... Doteraz sme sa o nu starali...teraz už bude vyrastať u pestúnov
9. mar 2016
Prajem jej krasny zivot a tebe velke Dakujem za vsetky pestunske a adoptine mamy. Som jednou z nich 😚.
10. mar 2016

Preco?