Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
scorpionlady
17. mar 2017
33 

U mňa víťazia esenciálne oleje. A u Teba?

Každý, kto má dieťa určite súhlasí s výrokom, že s príchodom nového človiečika do rodiny sa všetko zmení. Som maminou dcérky Nelinky. Po jej narodení som sa začala viac zaujímať o prírodné spôsoby ako podporiť zdravie a celkový pocit pohody seba a mojej rodiny.

Vďaka mojej priateľke Lívii som pochopila, že akýkoľvek problém na tele i duši, treba vždy riešiť celkovo, nielen zameraním sa na tú konkrétnu oblasť. A práve tu vedia krásne pomôcť esenciálne oleje. V minulosti som esenciálne oleje nepoužívala vôbec. A odkedy viem, aké „napodobeniny“ esenciálnych olejov sa na trhu predávajú, som aj rada.

Keď hovorím ľuďom, že sa venujem esenciálnym olejom, veľa z nich  ani netuší čo to vlastne esenciálne oleje sú a na čo sa využívajú.

Pre mňa je esenciálny olej nezameniteľná, jedinečná vôňa v malej fľaštičke, ktorú keď zoberiem do ruky, otvorím a ovoniam, vždy mi niečo pripomenie. Či už nejakú myšlienku alebo pocit. Niekde v tele niečo zacítim. Často to ani sama neviem presne definovať. Len cítim, že to vo mne zanechalo nejakú odozvu. Nie každá vôňa mi hneď sadne 🙂. Závisí to od môjho momentálneho rozpoloženia. Raz mi niečo vonia, inokedy nie.

Keď hovorím o esenciálnych olejoch, tak mám na mysli esenciálne oleje Young Living. Nie sú to „obyčajné“ esenciálne oleje, ktoré bežne kúpiš v obchode. Sú to esenciálne oleje terapeutickej kvality. Pre teba to znamená toľko, že sa k Tebe dostáva to najlepšie, čo príroda v podobe esenciálnych olejov ponúka.

Pokračovanie článku tu>>>