Ahojte. Chcela by som sa opýtať, ktorá drevená vláčikodráha s elektrickou mašinkou je nejlepšia. Na internete je toho moc druhou a už my z toho šibká....
My mame brio.
6. okt 2018
my mame asi 4 druhy,lidl,brio a este neviem ake a nevidim medzi nimi rozdiel,mame ich velmi vela
6. okt 2018
Lidl,tesco,ikea,brio vsetky sme sme mali. Ikea trocha zle.zapadala.medzi ostatne inak vsetky super.
6. okt 2018
My mame Brio. Hra sa s ňou už 3. Dieťa. Vzdy niečo dokúpime.
6. okt 2018
My máme tu z Lidlu a hráme sa s ňou takmer každý deň 🙂 občas treba vymeniť batériu....