Cely den.nic v telke nedavaju ...a vecer daju.rozpravku.pre deti...kt trva do pol jedenastej
Hlavne že bol hriešne tanec o 17tej, čo by som určite vymenila, my to pozeráme z archívu na druhý deň
1. jan 2019
Presne..toto vždy tak 😩. ale konkrétne Sing sme si pustili na USB v češtine... je to omnoho lepšie ako v slovenčine- hlavne Ash ☺️
1. jan 2019
Akoze ja vobec nechapem tie kreslene filmy o pol 9 v piatok a v sobotu. Clovek nemusi na druhy den skoro vstavat tak by si pozrel nejaky dobry film a nie rozpravku. A druha vec, ze deti vidia reklamu a chcu to pozerat no ale do pol 11 isto nie.
1. jan 2019
mňa štve aj to že počas tých rozprávok dávajú dospelácke reklamy aj upútavky 😢
1. jan 2019
Cele sviatky nic nedavaju😕