Ahojte, ako riešite kondenzat z klimatizacie? Ja mam hrantik a do toho mi tečie no musim to kazdy den vylievať.
@modrava a mozem sa opytat? Kolko cca za 24 hodin mate vody? My asosi moc 🙈
@silesias nemavam pustenu klimu 24h denne, tak neviem 😄.
ale to si viete odmerat doma nejakym 10 litrovym vedrom, za ako dlho sa naplni.
chat gpt to pri suchom dni odhadol na 8l/24 hod a pri tropickom vlhkom dni 15-22l/ 24hod.
zavisi na vykone, izolacii, vlhkosti, vetrani.
da sa to riesit aj takto
https://www.klimapreteba.sk/montazny-material/d...
samozrejme daju sa kupit aj ine, su aj na principre odparovania vody
@silesias nemavam pustenu klimu 24h denne, tak neviem 😄.
ale to si viete odmerat doma nejakym 10 litrovym vedrom, za ako dlho sa naplni.
chat gpt to pri suchom dni odhadol na 8l/24 hod a pri tropickom vlhkom dni 15-22l/ 24hod.
zavisi na vykone, izolacii, vlhkosti, vetrani.
@modrava preto sa pytam ze mbe sa to zda moc, ked jazdy den vylievam ten hratik, ci to je mormalne 🤣
da sa to riesit aj takto
https://www.klimapreteba.sk/montazny-material/d...
samozrejme daju sa kupit aj ine, su aj na principre odparovania vody
@viestta to je skvale dakujem za typ
mam 20l bandasku s ventilom dole. vyvysenu tak, aby sa mi pod nu zmestila konvicka.