icon

Ahojte mate niekto skusenosti s bioptronom resp.inym podobnym pristrojom?

avatar

Mám lampu...

13. nov 2017
avatar

@patricionella aky typ?a ste spokojna?

13. nov 2017
avatar

Tento, ale bez nástavcov...ale už asi tak 10 rokov... Hlavne otcovi, keď mal zlomený palec na nohe to pomohlo...nedali mu to vtedy to sadry...teda doktor mu dal takú možnosť... Tak si 3x za deň svietil...a modrina ustupovala...urýchľuje liečbu...

13. nov 2017
avatar

Tiez zvažujem presne tuto.a s inymi problémami zdravotnými a liečbou mate skúsenosti?kupili by ste si ju opäť?

13. nov 2017
avatar

A dakujem za odpoved

13. nov 2017
avatar

Ja už asi ani nie...je to dobrá vec..ale už riešim veľa vecí inak... Dá sa žiť aj bez toho...

13. nov 2017
avatar
13. nov 2017