Ahojte, prosím vás viete mi poradiť bycikel pre 4 ročného chlapčeka , podmienkou je aby bycikel bol ľahky.
To aj mna stve,ze vsetky su hrozne tazke
@adkamilacova máme doma jeden ale nechce na nom byciklovať lebo je ťažky
My mame tento http://active-one.sk/detske-bicykle/956-saracen... Je uplne super.
@janina9410 Predavajuci Ti preda aj 15kg bike pre 4 rocne dieta, len aby zarobil...
ahoj, my mame z aksport.sk, cena aj kvalita super, https://www.aksport.sk/Acra-Dino-143GLN-2017-d1...
@silvinkamajko84
@sophie32 presne
@sophie32 dakujem za tip
ved staci pozriel ci je zo zeleza zvycajne oznaceny HI TEN, alebo lahsi hlinikovy ram oznaceny ALU, samozrejme pri hlinikovych je i cena vyssia a velkostne by som sla do 16 palcoveho bicykla... 🙂
@anita3200 dakujem velmi pekne samozrejme ze ratam s tym ze cena bude vyssia a ano pozerala som prave tie 16 ,chcela som vediet skusenosti mamičiek
V predajni s dobrym predavajucim poradia