Určite prvý. Maju ho aj u nás na ORL, keď mala dcéra problémy, kúpili sme ho, aj keď sme už doma mali ten žltý. Prvý je rozhodne vykonnejsi
10. okt 2021
Pozeraj vykon aby bol co najvyssi, idealne aspon 0,4ml/min a viac
10. okt 2021
mame roky ten druhy. Jedna kocka ma zkteho macka, druha ruzove zajka. Je tam aj velky nadsatvec pre dospeleho, aj malicky pre deti. Aj naustok. A da sa dokupit cisto nastavec len do nosa za par supiek.
10. okt 2021
My mame ten zlty. Dokupila som masky, aj ten nebulizer,.nech ma kazdy svoje. Maju aj dospelacke masky
11. okt 2021
Mame prvy a pouzivaju aj deti a super
11. okt 2021



Máme prvý, je vhodný od malého dieťaťa po dospelého