icon

Baby prosim aky inhalator by ste mi odporucili od omron.dakujem

avatar

Máme prvý, je vhodný od malého dieťaťa po dospelého

10. okt 2021
avatar

Určite prvý. Maju ho aj u nás na ORL, keď mala dcéra problémy, kúpili sme ho, aj keď sme už doma mali ten žltý. Prvý je rozhodne vykonnejsi

10. okt 2021
avatar

Pozeraj vykon aby bol co najvyssi, idealne aspon 0,4ml/min a viac

10. okt 2021
avatar

mame roky ten druhy. Jedna kocka ma zkteho macka, druha ruzove zajka. Je tam aj velky nadsatvec pre dospeleho, aj malicky pre deti. Aj naustok. A da sa dokupit cisto nastavec len do nosa za par supiek.

10. okt 2021
avatar

@elanor da sa tam prosim dokupit aj odsavacka? Dakujem

10. okt 2021
avatar

@sneha111 tak to neviem, tu sme mali samostatne na vysavac, takze to som neriesila

10. okt 2021
avatar

My mame ten zlty. Dokupila som masky, aj ten nebulizer,.nech ma kazdy svoje. Maju aj dospelacke masky

11. okt 2021
avatar

Mame prvy a pouzivaju aj deti a super

11. okt 2021