Dobrý deň maminy tie čo máte poisťovňu dôvera kolko ste platili za detský strojček na zuby a ci vam nieco preplatila aj poistovna.dakujem
dôvera nic nepreplaca...dcera ma klasicky ten drôtovy...spodny som platila 350 vrchny 400 tusim kazda navsteva od 30 do 50 euro...pri plateni mi sestricka oznamila ze vszp by nam preplatila 450 e ...tato informacia ma tak akurat nas...la😠🙂
Pri strojčeku je najlepšie mať všeobecnú poisťovňu. Nám preplatili už 2x po 250 Eur.
@skorpionik30 tie ceny sa riadne líšia. Ja som zaplatila za jeden strojček okolo 200 Eur a kontroly platím 5,90. Raz za tri mesiace okolo 15 Eur. Sme z BB.
Dôvera nič.
Aj my sme v Dôvere, banujem že som v septembri neprestupila do VšZP keď sa dalo...my za každú návštevu platíme 70€ chodíme do LM
@skorpionik30 450 eur ale musis mat v skupine 8 clenov , aspon take nieco citam
.