Nebude to keratosis pilaris?
7. jún 2022
podobne ma na rukach aj môj syn a stale si to škriabe, takže sa s nim chystam na kožné... aj tvojho to svrbí?
7. jún 2022
Moze to byt aj alergia na lepok. Smer kozne a potom imunoalergo
7. jún 2022
ja to mám z jahôd
7. jún 2022
silvuskova
autor@summerparadise ano svrbi ho to
7. jún 2022


Aj môj to máva na rukach síce nie až tak ,ale jemu to zvykne sa spraviť keď mu zle trávi alebo sa vyslovene obzere jedla