icon
1 / 1
avatar

ja mam to iste z respiratora,davam si hojivý zazrak ale pomôže na chvíľu

4. mar 2022
avatar

Dcéra mala okolo úst také červené ako keby si dala červenú ceruzku ...dala som jej nato framikonovu mastičku ....natierať viac krát denne a zahojilo sa to 😊 držím prsty aby pomohlo

4. mar 2022
avatar

Možno začínajúce impetigo, alebo ak sa vonku oblizuje a fúka vietor aj vtedy sa to robí.

5. mar 2022
avatar

Moja ma nejaky exem ale iba ked je vonku zima tak vtedy sa jej to robi na tvari a na zapesti

5. mar 2022
avatar

Alergia na chlad, reakcia na jedlo, časté nosenie respi... Moji tak mali napr. z kecupu akoby vystipane. U vas to tipujem, že Z vlhka, či slin mu to tam zreagovalo.

5. mar 2022
avatar

jednoduche,oblizuje si pery lebo ich ma suche.ma ich suche lebo si ich oblizuje....labelo a hotovo

5. mar 2022
avatar

Cicaderma masť

5. mar 2022