Dcéra mala okolo úst také červené ako keby si dala červenú ceruzku ...dala som jej nato framikonovu mastičku ....natierať viac krát denne a zahojilo sa to 😊 držím prsty aby pomohlo
4. mar 2022
Možno začínajúce impetigo, alebo ak sa vonku oblizuje a fúka vietor aj vtedy sa to robí.
5. mar 2022
Moja ma nejaky exem ale iba ked je vonku zima tak vtedy sa jej to robi na tvari a na zapesti
5. mar 2022
Alergia na chlad, reakcia na jedlo, časté nosenie respi... Moji tak mali napr. z kecupu akoby vystipane. U vas to tipujem, že Z vlhka, či slin mu to tam zreagovalo.
5. mar 2022
jednoduche,oblizuje si pery lebo ich ma suche.ma ich suche lebo si ich oblizuje....labelo a hotovo
5. mar 2022
Cicaderma masť
5. mar 2022

ja mam to iste z respiratora,davam si hojivý zazrak ale pomôže na chvíľu