Maminy mali ide v septembri do 1.triedy akú školskú tašku by ste prosím odporúčali.Rozmýšlame nad taškou Topgal.Ďakujem za radu.
My sme mali Topgal..Spokojnost..
Topgal
My mame topgal a za nas super, spokojnosť
nasi su teraz prvaci a mame topgal
Mame topgal 2hy rok, uz 2 krat prana a nemam co vytknut., stale ako nova
Staršia mala topgal a teraz som mladšiemu do 1triedy kúpila bagmaster a som viac spokojná
Môj má topgal od prvého ročníka až doteraz (4r) a stále je v top stave aj po praniach.
Pripnem sa , pozerám Frii of norway , backmann, baagl… neviem 🧐🧐🧐
Moja má Topgal,už druhý rok a je stále ako nova 🙂
@katuskacicuska malá ma Beckmann a spokojnosť
U nas 3x deti a topgal tiež odporúčam.
Moji su teraz prvaci a maju batohy Stil
Stil.
Staršej sme kupovali Stil a boli sme spokojní. Tak aj mladšej teraz
Mali sme topgal, teraz mame stil a super
@sofia2013 kde ste kupovali bagmaster? V nejakom papiernictve?
Môj ide tiež do prvej triedy a kúpili sme topgal
@katuskacicuska áno u nás v kohi markete

Synovi som kupila Stil