icon

Maminy mali ide v septembri do 1.triedy akú školskú tašku by ste prosím odporúčali.Rozmýšlame nad taškou Topgal.Ďakujem za radu.

avatar

Synovi som kupila Stil

1. apr 2024
avatar

My sme mali Topgal..Spokojnost..

1. apr 2024
avatar
1. apr 2024
avatar
1. apr 2024
avatar

My mame topgal a za nas super, spokojnosť

1. apr 2024
avatar

nasi su teraz prvaci a mame topgal

1. apr 2024
avatar

Mame topgal 2hy rok, uz 2 krat prana a nemam co vytknut., stale ako nova

1. apr 2024
avatar

Staršia mala topgal a teraz som mladšiemu do 1triedy kúpila bagmaster a som viac spokojná

1. apr 2024
avatar

Môj má topgal od prvého ročníka až doteraz (4r) a stále je v top stave aj po praniach.

1. apr 2024
avatar

Pripnem sa , pozerám Frii of norway , backmann, baagl… neviem 🧐🧐🧐

1. apr 2024
avatar

Moja má Topgal,už druhý rok a je stále ako nova 🙂

1. apr 2024
avatar

@katuskacicuska malá ma Beckmann a spokojnosť

1. apr 2024
avatar

U nas 3x deti a topgal tiež odporúčam.

1. apr 2024
avatar

Moji su teraz prvaci a maju batohy Stil

1. apr 2024
avatar
1. apr 2024
avatar

Staršej sme kupovali Stil a boli sme spokojní. Tak aj mladšej teraz

1. apr 2024
avatar

Mali sme topgal, teraz mame stil a super

1. apr 2024
avatar

@sofia2013 môžem sa opýtať na rozdiel? Resp v com je lepšia? Ďakujem

1. apr 2024
avatar

@maya261 bagmaster je ľahšia proti topgal a to dcérka mala vtedy tu lahsiu

1. apr 2024
avatar

@maya261 určite odporúčam aj poskusat viac co sadne

1. apr 2024
avatar

@sofia2013 kde ste kupovali bagmaster? V nejakom papiernictve?

2. apr 2024
avatar

Môj ide tiež do prvej triedy a kúpili sme topgal

2. apr 2024
avatar

@katuskacicuska áno u nás v kohi markete

2. apr 2024