My mame RECARO
... evidentne je pohodlná 😀😀🙈
Odporúčam túto z fotky, ale s tým uchytenim na pás medzi nohami. Dieťa to lepšie udrží ako len pás, hlavne ak je ešte menší. Môj ma túto sedačku až od 5 roku.
My ju mame od 4r cca a spokojnost... medzi nozkami ma este uchyt na pas a hore tiez ma drziak na pas...
Syn má tiež 3 roky 8m a už pol roka má sedačku 15-36kg. Kúpili sme Cybex solution z-fix a potom sme kúpili ešte jednu aj pre staršiu dcéru lebo táto je lepšia ako mala pôvodne. Táto sa dá polohovať čo je super.
Dieta do 5r by malo by priputane este 5bodovymi pasmi.kupovala som britax evolva kde som dala dolu tie vnutirne pasy a teraz ma uz len velky pas.tato sedacka ma rovnu opierku a je nepohodlna
Ja som sa rozhodovala medzi touto Romer (mal ju aj syn) a Cybex, podľa testov sú už roky z tých najlepších. Nakoniec máme Cybex Z Fix, páčilo sa mi lepšie polohovanie hlavy (iba veľmi mierne) a to, že sa rozširuje aj do šírky pri nastavovaní výšky. V Romer mal syn vo vyššom veku problém, že sa nezmestil ramenami.
Máme vyššiu radu, s úchytom na pás aj medzi nohami. Spokojnosť
@lucindamax ake uchytenie prosim myslis? Mame ju ( ale bez idofixu) budem potrebovat pre najmladsiu casom.
@jonki takto a je isofixom
@lucindamax aha ale to uz je komplet ina. Ale veru lepsia. ❤️
@jonki prave pozerám, že naša ma aj tie bočné ochrany a na jednej sme mali aj ten ochranny kryt na pás
@lucindamax ja mám presne túto, aj s ochranou pri bočnom náraze 👍👍👍
@lucindamax
@alica_tn to uz je baby vyssia trieda a samozrejme je lepsia. My z nepochopitelneho dovodu nemame v aute isofix. Je vsak mozne ze budeme menit, tak si budem pamatat ❤️
@jonki ako mate stare auto?
2014
@jonki tak to b y malo mat isofix, skuste popozerat, lebo tieto nove auta ich už maju, ja mam 2004 a mam
@malinovka333 nema, viem to naisto 😉 skusali sme a dokladne 😅, muz zistoval aj vo forde. ( preto pisem ze nepichopitelne, lebo omnoho starsie auta ho maju v zaklade - a to asi ani nemame zakladnu vybavu🤷♀️)
@jonki ake mate auto?lebo to su len take zeliezka
@malinovka333 ja viem ako vyzera ❤️. V sluzobnych autach aj v starom sme ho mali.




Mame tuto isto a planujem ju kupit aj pre dceru