Pár dní v škôlke a už máme kašlík, soplík.teplotky a vraciame hlieny. Anjelik môj choručký 🤒🤧
Moje krstna to iste a skolka uz zavreta co su vsetky deti chore. 🤦🏻♀
10. sep 2020
U nás to isté. Od noci má mala teploty a sople. A to som tajne dúfala že aspoň dva týždne vydrží chodiť do škôlky.
10. sep 2020
Môj dnes ostal doma má soplik s kašľom, písala som učiteľke a ina, že dnes došlo len 6 deti zo 17
10. sep 2020
Aj moj uz musel dnes zostat doma, kašel a upchaty nos 🙈
10. sep 2020
Moja je dnes uz doma ...sople a boli ju hrdlo no des cisty
10. sep 2020
uff, a to je ešte len začiatok...už nech je jar. desím sa zimy a toho čo bude
10. sep 2020
Nie sme sami... Hroza a to bol 4 dni v skolke
10. sep 2020
Normálne som pozrela odkiaľ si, u nás od včera presne toto iste