Pekny den prosim poradte od rana mam hnacky s primesou krvi a krce,teplotu ani vracanie nemam.Davam si enterol,probiotika mam stym ist na pohotovost.dakujem za kazdu radu
Odkedy? Záleží aj na počte stolíc, ak to bude nad 10 môžeš mať salmonelu, vtedy by si mala ísť na infekčne
Ja som mala vred. Večer sa zhoršilo a skončila som na pohotovosti lebo praskol.
@bosorkabb tiez ste mala krvave hnacky?
@silvuskova áno, kŕče a potom prišla teplota a bolesti že som sa nevedela vystriet.
Krvave hnacky, ale aj spojene s teplotou su, ked je napriklad campylobacter,...skus kuliska, alebo nieco, aby si sa moc nedehydrovala...inak to za par dni prejde
Samozrejme,ak sa citis zle, tak smer lekar
@silvuskova,krv moze byt aj z hemoroidov..mala som tak.je vam lepsi,e?
@poleva ano.Mala som to len jednorazovo odvtedy nic.
@silvuskova dost som sa divila, ako vas tu strasili,preboha..Syn teraz zvracal, a hnackoval, tak mi vyhodilo vas prispevok..Akurat citam, ze kadejake zas su virusy, spojene s hnackou a zvracanim.Hlavne, ze ste oukej, dufam ze aj synovi prejde raz dva 🙂
Už by som bola dávno tam alebo aspoň zavolala na pohotovosť či prísť či nie ..