Kočky aku máte skúsenosť s Infakolom? Alebo co by ste odporúčili?
Nam zaberal ale tiez len chvilu.
nam zaberal.....ale davala som menej ako bolo pidane na davkovani...predsalen sa mi to zdalo vela
u nás nula bodov aj Espumisan nič - najviac pomohli probiotiká Infant dophilus v kombinácii s kvapkami BabyCalm
@darina1952 babycalm u nas boli top... sme na nich ficali 2 mesiace....
Nam pomahal neskor som ho vysadila ked sa mala viac hybala lahsie sa prdkalo 🙂 probiotika su fajn
@bejuskalacinko
@veronika1417 bsby a ako dlho ste ho uzivali?
My dost dlho cca 2mesiace a popri nom sme uzivali brobiofix
@bejuskalacinko ale nie vkuse..ci hej?
Tak nie my sme mali koliku medzitym aj dva virusy naraz ale ten infacol nam pomahal ja som nekojila a pili sme dm mliecko
Ahoj nam pomohol