icon

Kočky aku máte skúsenosť s Infakolom? Alebo co by ste odporúčili?

avatar

Ahoj nam pomohol

30. okt 2015
avatar

Nam zaberal ale tiez len chvilu.

30. okt 2015
avatar

nam zaberal.....ale davala som menej ako bolo pidane na davkovani...predsalen sa mi to zdalo vela

30. okt 2015
avatar

u nás nula bodov aj Espumisan nič - najviac pomohli probiotiká Infant dophilus v kombinácii s kvapkami BabyCalm

30. okt 2015
avatar

@darina1952 babycalm u nas boli top... sme na nich ficali 2 mesiace....

30. okt 2015
avatar

Nam pomahal neskor som ho vysadila ked sa mala viac hybala lahsie sa prdkalo 🙂 probiotika su fajn

30. okt 2015
avatar
sima018
autor

@bejuskalacinko
@veronika1417 bsby a ako dlho ste ho uzivali?

2. nov 2015
avatar

My dost dlho cca 2mesiace a popri nom sme uzivali brobiofix

2. nov 2015
avatar
sima018
autor

@bejuskalacinko ale nie vkuse..ci hej?

2. nov 2015
avatar

Tak nie my sme mali koliku medzitym aj dva virusy naraz ale ten infacol nam pomahal ja som nekojila a pili sme dm mliecko

2. nov 2015