Prosim nejaka FOTOGRAFKA aj amaterka..chcela by som poprosit o radu pri kupe fotaku..nieco jednoduche a nie moc drahe pre zaciatocnika..dakujem 😊
Canon su naj fotkaky, potom Nikon
30. okt 2016
Nikon D3200 🙂 mne bol odporuceny ako zaciatocnicke a som velmi spokojna 🙂
30. okt 2016
Ja som už dávno pradávni kúpila starý Nikon- zrkadlovku čo sa už nevyrába .. d60 .. a veľa ľudí mi povedali že s ním robím lepšie fotky ako ti čo majú najnovšie modely .. skús pozrieť cez bazár , nedáš zan veľa a fotí super .. pripadne ti zostane na portretovy objektív 🙂 toto moje riešenie
8. nov 2016
V dnesnej dobe by som si kupila Nikon D3000. Osobne mam uz trocha starsiu zrkadlovku, Olympus E410.