icon

Prosim nejaka FOTOGRAFKA aj amaterka..chcela by som poprosit o radu pri kupe fotaku..nieco jednoduche a nie moc drahe pre zaciatocnika..dakujem 😊

avatar

V dnesnej dobe by som si kupila Nikon D3000. Osobne mam uz trocha starsiu zrkadlovku, Olympus E410.

30. okt 2016
avatar

Canon su naj fotkaky, potom Nikon

30. okt 2016
avatar

Nikon D3200 🙂 mne bol odporuceny ako zaciatocnicke a som velmi spokojna 🙂

30. okt 2016
avatar

Ja som už dávno pradávni kúpila starý Nikon- zrkadlovku čo sa už nevyrába .. d60 .. a veľa ľudí mi povedali že s ním robím lepšie fotky ako ti čo majú najnovšie modely .. skús pozrieť cez bazár , nedáš zan veľa a fotí super .. pripadne ti zostane na portretovy objektív 🙂 toto moje riešenie

8. nov 2016