Ahojte, ráno som sa zobudila na silnú palivu bodavu nesnesiteľnú bolest na pravej strane chrbte. Celá strana. Trvalo to asi pol hodinu. Bolel ma žalúdok bolo mi na zvracanie. Mam skoliozu a som v 17-om týždni tehotenstva. Predtým som nič také nezažila.
Môže v tom hrat rolu aj tehotenstvo? Neviem ci sú takéto bolesti v tomto nie vysokom týždni priznačné
Ak by sa tieto bolesti ešte objavovali a castejsie ako by ste to riešili, keďže rentgen nie je prípustný?
Ďakujem za rady💕
Mohla to byt zlcnikova/oblickova kolika.
Treba odbery krv, moc, usg brucha.
čo si včera robila a čo si jedla večer?
Môže to byť zlcnik..aj oblicka
Sedelo by to na ten zlcnikovy zachvat, ako pisu baby vyssie...
ano najskor zlcnik
Ak ti to bude trvat urcite chod k dr ... vezmi moc , chod nalacno zrobi odber, vedia zrobit usg ak budenutne ... ja som to tiez mala v 17t mi to zacalo crp som.mala 140, krv v moci a bola to oblicka ... indikovali mi stent ktpry sa menil kazdych 6t a mozno to bol lepsi pripad nez zlcnik ... uz je to zamnou
ja by som povedala že oblička... nepíšeš v ktorej časti chcrbta
Chod k dr, aby to nebol zlcnik. Preventivne zlcnikovu dietu, neuskodi