icon

❤️ Opäť nám to doma rozkvitlo ☺️

avatar

vav..nádhera..dá sa aj objednať?

9. máj 2026
avatar
@beate1

vav..nádhera..dá sa aj objednať?

@beate1 Ďakujem☺️❤️ Toho by som sa nebála, urobiť na prianie, ako toho, ako to potom poslať, až to prežije 😅

10. máj 2026