icon

Ahojte vyšetria mi na urgente aj bolest ucha ked ma boli moc? Lebo najbližšia časenka čo pozerám u nás v Nr je až niekedy 13teho...😐😑

avatar

Mali by

3. máj 2026
avatar

Samozrejme

3. máj 2026
avatar

Vyšetria,ja som sa ráno zobudila hluchá na jedno ucho a bez problémov ma vzali

3. máj 2026
avatar

ale najskôr treba ísť na pohotovosť, lekár ťa odošle na ušné do nemocnice

3. máj 2026
avatar

nemusis ist na urgent ale na normlanu pohotovost

3. máj 2026
avatar

ako si dopadla ? Dúfam, že dobre ❤

3. máj 2026
avatar
@lenka7477

ako si dopadla ? Dúfam, že dobre ❤

@lenka7477 taky mladý pán zdravotnik tam pretačal s očami že som prišla s bolestou a palenim ucha mňa bolelo všetko aj okolo ucha aj tam ta doktorka zo sestričkou neboli nejaké príliš milé našťastie tam nič nemám tak teraz som u zubára či to zo zuba nieco nie je... ale na tom urgente ma naštvali pamätám si keď som tam bola cca pred mesiacom vyhadzana od kontrastnej latky zle mi bolo a ešte ma poslali presne na toto ušné na urgent aby mi skontrolovali aj hrdlo lebo som mala aj v hrdle pluzgiere s tej latky a ako by ich to vysetrenie tiez obťažovalo a pokiaľ som tam sedela ďalšia pani tam prišla na orl na urgent a neviem uz presne s cim a začal si tam doktor zo sestričkou šepkat a ze a to za toto sem prisla👎🤦‍♀️🤦‍♀️ ale v nemocnici mladý Dr Moravcik je top no tu na urgente sa strasne chovali co mam skúsenosť

4. máj 2026
avatar
@simonaj2308

@lenka7477 taky mladý pán zdravotnik tam pretačal s očami že som prišla s bolestou a palenim ucha mňa bolelo všetko aj okolo ucha aj tam ta doktorka zo sestričkou neboli nejaké príliš milé našťastie tam nič nemám tak teraz som u zubára či to zo zuba nieco nie je... ale na tom urgente ma naštvali pamätám si keď som tam bola cca pred mesiacom vyhadzana od kontrastnej latky zle mi bolo a ešte ma poslali presne na toto ušné na urgent aby mi skontrolovali aj hrdlo lebo som mala aj v hrdle pluzgiere s tej latky a ako by ich to vysetrenie tiez obťažovalo a pokiaľ som tam sedela ďalšia pani tam prišla na orl na urgent a neviem uz presne s cim a začal si tam doktor zo sestričkou šepkat a ze a to za toto sem prisla👎🤦‍♀️🤦‍♀️ ale v nemocnici mladý Dr Moravcik je top no tu na urgente sa strasne chovali co mam skúsenosť

@simonaj2308 ale s tymto sa chodi na usnu pohotovost nie na urgent.tak isto aj na ocne.treba sa naucit kam s cim sa ma ist a nie hned na urgent.tak isto aj vela ludi nevie kam ma ist so zlomeninou a tiez idu na urgent

5. máj 2026
avatar
@malinovka333

@simonaj2308 ale s tymto sa chodi na usnu pohotovost nie na urgent.tak isto aj na ocne.treba sa naucit kam s cim sa ma ist a nie hned na urgent.tak isto aj vela ludi nevie kam ma ist so zlomeninou a tiez idu na urgent

@malinovka333 no mňa z ORL pohotovosti poslali na urgent a tam prišla lekárka.

5. máj 2026
avatar
@malinovka333

@simonaj2308 ale s tymto sa chodi na usnu pohotovost nie na urgent.tak isto aj na ocne.treba sa naucit kam s cim sa ma ist a nie hned na urgent.tak isto aj vela ludi nevie kam ma ist so zlomeninou a tiez idu na urgent

@malinovka333 tak stačilo aby povedal ze treba ist na pohotovosť

6. máj 2026
avatar
@simonaj2308

@malinovka333 tak stačilo aby povedal ze treba ist na pohotovosť

@simonaj2308 ja som Ti to ale napísala ...že najskôr na normálnu a odtiaľ ťa pošlú na ušnú ...

6. máj 2026