Ahojte vyšetria mi na urgente aj bolest ucha ked ma boli moc? Lebo najbližšia časenka čo pozerám u nás v Nr je až niekedy 13teho...😐😑
Samozrejme
Vyšetria,ja som sa ráno zobudila hluchá na jedno ucho a bez problémov ma vzali
ale najskôr treba ísť na pohotovosť, lekár ťa odošle na ušné do nemocnice
nemusis ist na urgent ale na normlanu pohotovost
ako si dopadla ? Dúfam, že dobre ❤
ako si dopadla ? Dúfam, že dobre ❤
@lenka7477 taky mladý pán zdravotnik tam pretačal s očami že som prišla s bolestou a palenim ucha mňa bolelo všetko aj okolo ucha aj tam ta doktorka zo sestričkou neboli nejaké príliš milé našťastie tam nič nemám tak teraz som u zubára či to zo zuba nieco nie je... ale na tom urgente ma naštvali pamätám si keď som tam bola cca pred mesiacom vyhadzana od kontrastnej latky zle mi bolo a ešte ma poslali presne na toto ušné na urgent aby mi skontrolovali aj hrdlo lebo som mala aj v hrdle pluzgiere s tej latky a ako by ich to vysetrenie tiez obťažovalo a pokiaľ som tam sedela ďalšia pani tam prišla na orl na urgent a neviem uz presne s cim a začal si tam doktor zo sestričkou šepkat a ze a to za toto sem prisla👎🤦♀️🤦♀️ ale v nemocnici mladý Dr Moravcik je top no tu na urgente sa strasne chovali co mam skúsenosť
@lenka7477 taky mladý pán zdravotnik tam pretačal s očami že som prišla s bolestou a palenim ucha mňa bolelo všetko aj okolo ucha aj tam ta doktorka zo sestričkou neboli nejaké príliš milé našťastie tam nič nemám tak teraz som u zubára či to zo zuba nieco nie je... ale na tom urgente ma naštvali pamätám si keď som tam bola cca pred mesiacom vyhadzana od kontrastnej latky zle mi bolo a ešte ma poslali presne na toto ušné na urgent aby mi skontrolovali aj hrdlo lebo som mala aj v hrdle pluzgiere s tej latky a ako by ich to vysetrenie tiez obťažovalo a pokiaľ som tam sedela ďalšia pani tam prišla na orl na urgent a neviem uz presne s cim a začal si tam doktor zo sestričkou šepkat a ze a to za toto sem prisla👎🤦♀️🤦♀️ ale v nemocnici mladý Dr Moravcik je top no tu na urgente sa strasne chovali co mam skúsenosť
@simonaj2308 ale s tymto sa chodi na usnu pohotovost nie na urgent.tak isto aj na ocne.treba sa naucit kam s cim sa ma ist a nie hned na urgent.tak isto aj vela ludi nevie kam ma ist so zlomeninou a tiez idu na urgent
@simonaj2308 ale s tymto sa chodi na usnu pohotovost nie na urgent.tak isto aj na ocne.treba sa naucit kam s cim sa ma ist a nie hned na urgent.tak isto aj vela ludi nevie kam ma ist so zlomeninou a tiez idu na urgent
@malinovka333 no mňa z ORL pohotovosti poslali na urgent a tam prišla lekárka.
@simonaj2308 ale s tymto sa chodi na usnu pohotovost nie na urgent.tak isto aj na ocne.treba sa naucit kam s cim sa ma ist a nie hned na urgent.tak isto aj vela ludi nevie kam ma ist so zlomeninou a tiez idu na urgent
@malinovka333 tak stačilo aby povedal ze treba ist na pohotovosť
@malinovka333 tak stačilo aby povedal ze treba ist na pohotovosť
@simonaj2308 ja som Ti to ale napísala ...že najskôr na normálnu a odtiaľ ťa pošlú na ušnú ...
Mali by