Mamicky,prosim Vas,kedy ste dali deticky do sportoveho kocika?? Dakujem 🙂
Ja od pol roka. Susedkina ma rok a az teraz ju dala
1. okt 2015
ked mal skoro 4m..vo vaničke už vymýšľal a chcel vidieť viac 🙂
1. okt 2015
8 mesiacov
1. okt 2015
6 mesiacov mala
1. okt 2015
7mesiacov.
1. okt 2015
simonka166
autorDakujem,tak uz sa pomaly mozem zacat pozerat po nejakom kociku...
1. okt 2015
6mesuacov
1. okt 2015
6 mes