Chúďatko. Ani kožná si s tým nevie poradiť? 😳
U koznej si bola? Co ti povedala?
Ja som tiez ako mala lupiny. A neskor sa to ukazalo na psoriazu
Mam ju tiez od mala. Resp v 12.r uz bola diagnostikovana. Takze este predtym.
Nam pomohlol detsky olejcek vmasirovat nechat posobit a potom vycesavat.
toto by som dala do rúk dermatologa...
Nizoral si skusala?
Sampon Bioderma Node ds+ 👌
Často mu dávam pôsobiť kokosový olej Pár dni sa zdá , byť v pohode ale po čase je to znova ten istý kolobeh.
Manžel mal teda dosť problém s lupinami a roky mu kupujem tento a nemá už žiadne ..
Iný šampón nie agresívny, bez bordelu a cez víkend si vmasirovat olej do pokožky hlavy
Nooo riesila som to podobne. Prva kozna iba robila pokusy.
Druha tiez nic moc.
Tak som to neriesila.
Teraz mam tretiu. A aspon co to. Psorka sa neda vyliecit.
Ale mat to na tvari nie je nic prijemne. Takze radsej zmenit alebo ozaj skusat co zaberie.
zabal z kokosoveho oleja 2x do tyzdna, nechat aj par hodin so sackom na hlave a potom zmyt samponom proti lupinam, dcera teraz pouziva z DM-ka Balea a pomohlo
@dextella14 prosím, vieš poradiť? Ďakujem.
Nizoral je super..treba dlhsie pouzivat
No toto dôverné poznám, syn má seboreu a nemôže sa jej zbaviť, už sme tiež skúšali všetko možné, aj na kožné chodíme a nič nepomaha
.. A to ho už liečila aj antibiotikami a stále to ma
Moja mama ked som bola "nastka"mi robila zltok rozmiesany s olivovym olejom. Vmasirovat ku korienkom nechat tak 20 az 30 minut pod sackom a potom klasicky umyt. Presne take lupiny som mavala ja.
My sme používali tento z lekárne
Moj syn to mal tiez.Ma 13r.U neho zabral iba šampon head and shoulders proti lupinam.Odkedy umyva vlasy iba s tym nema tieto lupiny.
Ja som bola tiez uz zufala a jedine co mne zabralo bol obyc. sampon z lidla Cien proti lupinam ozaj odporucam
mandlovy olej - natriet, nechat aj cely den alebo noc na hlave, potom vycesat a umyt
zahodit sampony a prejst na bezsamponove umyvanie
Skoc do lekarne a pytaj si nech ti namiesa salycilovu mast...a kup sampon bebe je sice na mliecnu chrastu ale pomoze...nanes tu mast najlepsie v piatok vecer lebo mast je strasne mastna...vmasiruj do pokozky ...na druhy den vecer umy vlasy tym samponom a potom ako ususis pekne tenkym hrebenom povycesavaj...lebo to nie su obycajne lupiny ako vidim su take mastne a to mame aj my
Seboroicka dwrmatitida.
Kozny lekar Vam moze predpisat salicylemoliens zarabana mast. Co sa tyka sampona naj je kerium ds od la roche posay ale taketo nanos treba dat najprv prec tou mastouA naniest a pp 3 hodinach vycesat. Nic nerobit ale mechanicky a nasilu. Ak je tam zapal treba predpisat Belosalic
Tie lupiny a celá pokožka je úplne suchá. Aj telo mastime kilami masťami ....
Ale ďakujem baby za rady pomohli ste mi
Treba ísť koznej.
@simonlea @dextella14 je kožná dr....úžasný človek...@dextella14...ďakujem
Odporúčam šampuch Ponio s ichtamolom a zinkom..




Nie je to seborea?