icon

Máte niekto sedaciu súpravu zo slovenskekej výroby DREVONA? Zvažujem rohový gauč . Potrebujem recenzie.🙏🙂

avatar

Mali sme manzelsku postel a katastrofa nikdy viac mozno gauce robia kvalitnejsie

13. jan 2020
avatar

ma nestrašte, že sú nekvalitný, detom idem odial 2 postele objednať

13. jan 2020
avatar

radšej z IKEA, oni riešia aj reklamácie a do roka môžeš tovar aj vrátiť

13. jan 2020
avatar

My sme objednavali detsku postel aj skrine druhy x by som to uz nerobila...kvalita nie je najhorsia ale boli zle vyvrtane diery manzel sa s tym natrapil,,a za tie peniaze podla mna to nie je hodne...

13. jan 2020
avatar

Máme gauč aj manželskú posteľ. Oba rok a pol. Gauč dosť vrzga, posteľ je zatiaľ ok, úchytka na rozkladacej časti gauča sa odtrhla po mesiaci a na môj kriticky email odpísali, že je normálne, že sa po dvoch mesiacoch začal zmolkovat (tkana látka druhá cenová skupina). Dúfam, že som týmto komemtom pomohla pri rozhodovani...

13. jan 2020