Baby, ktoré sa vyznáte? Diéty sa normálne započítavajú k výplate na výplatnej páske? Dvom známym to zamestnávateľ vypláca zvlášť, nie je to zahrnuté vo výplate.. či je to jedno? Vďaka
nie
@majusqa77 čo nie?
manžel to má spolu
nemusia byt na paske. Mozu byt vyplatene aj zvlast.
Aj mne vyplácajú diéty zvlášť 🙂
My mame zvlast vyplatu a zvlast diety, vydavky, atd.
My mame vo vyplate....
Ja mam tiež zvlast
@sisaklenkova no nezapocitavame to 🙂 diety preplacame na zaklade cestovnych prikazov
@majusqa77 môj muž nemá cesťák, sťahuje sa mu GPS
@sisaklenkova tak potom z toho tlacia podklady. Z niecoho musia vychadzat. Dalsia vec - aby to potom nedavali len ako prispevok a nestahovali z toho odvody a dan..
ja som mala zvlast, vypisovala som si cestak. z GPS mu urobia cestak.
aj manžel dostáva zvlášť výplatu a zvlášť diéty, neviem ako to má byť správne 🙂