Ženy moje.. už týždeň ma bolí kešeňa.. bolí hlavne pri chôdzi, smerom od čela hore..čakala som, že to prejde, ale nejak nič..
tak rozmýšľam, ku komu idem ako k prvému.. asi k obvodnému a ďalej po svojej osi.. krčné, očné, zubné?
Citam ako citam ze ta boli vrecko😀
11. jún 2018
Tiež som citala že čo?vrecko?že nejaké finančné ťažkosti ?a ono nakoniec ťa bolí hlava 🤔😀
11. jún 2018
sisaklenkova
autor@mars08
@natalka13 ....monitor, gebuľa, makovica, kešeňa... Skrátka moja kečka
11. jún 2018
@sisaklenkova nemozu to byt dutiny?
11. jún 2018
@sisaklenkova Kesena je vrecko
11. jún 2018
Moze ta poslat aj na neurologiu....... aj magneticku ti moze dat..... no mas toho vela, uvidis sama, co ti dr povie