icon

Ženy moje.. už týždeň ma bolí kešeňa.. bolí hlavne pri chôdzi, smerom od čela hore..čakala som, že to prejde, ale nejak nič..
tak rozmýšľam, ku komu idem ako k prvému.. asi k obvodnému a ďalej po svojej osi.. krčné, očné, zubné?

avatar

Moze ta poslat aj na neurologiu....... aj magneticku ti moze dat..... no mas toho vela, uvidis sama, co ti dr povie

11. jún 2018
avatar

Citam ako citam ze ta boli vrecko😀

11. jún 2018
avatar

Tiež som citala že čo?vrecko?že nejaké finančné ťažkosti ?a ono nakoniec ťa bolí hlava 🤔😀

11. jún 2018
avatar

@mars08
@natalka13 ....monitor, gebuľa, makovica, kešeňa... Skrátka moja kečka

11. jún 2018
avatar

@sisaklenkova nemozu to byt dutiny?

11. jún 2018
avatar

@sisaklenkova Kesena je vrecko

11. jún 2018