Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Podľa želania nevestičky ❤️

  Pre naše krsňátko ❤

  Aj takto môže vyzerať sobota u nás 💪

  (2 fotky)

  Moje dielko 😎🙂

  Hodová tortička

  Pre ročného chlapčeka

  Pri troch deťoch som sú našla môj relax 😍

  Dievčatá, nebudete niektorá teraz objednávať zo sportdirectu? =)

  Dnes je to 13 rokov čo spolu kráčame a 5 rokov ako manželia ❤️

  siska01
  15. jún 2018    Čítané 164x

  HiPP-u zostaneme verní

  V prvom rade sa chcem poďakovať MK a značke HIPP, že mi umožnili testovať ich kozmetiku. Prvý raz som sa zapojila do testovania a hneď to aj vyšlo, čomu som sa veľmi potešila. Veď kto by aj nie? =)

  Balíček prišiel v pondelok a ten deň sme aj začali testovať. V balíku bolo všetko po 2ks, aby sme mohli niekoho obdarovať. No môj synček to vyriešil a obdaroval seba. =) Ale keďže viem, že moja svagrová používa danú kozmetiku a ňu som chcela obdarovať, tak aspoň mám vymyslený darček pre jej synčeka k narodeninám. 

  Ako prvé som všetko najskôr ovoňala aby som vedela čím budem natierať moju malú lásku. Vôňa bola príjemna, jemná, taká bábätkovská. 

  VLHČENÉ OBRÚSKY HIPP, u nás sa míňajú vo veľkom. Raz treba utrieť rúčky od jedla, potom kolienko od piesku, zatoček od... A stále niečo. Neboli veľmi mokré, ako iné značky a dokonca ani nepenia. Tak akurát čo som potrebovala. Dokonca keď som potrebovala vytiahnuť jeden tak som vytiahla jeden a nie tri.

  SPRCHOVÝ GÉL HIPP, ako každý večer aj dnes sme sa išli kúpať, no dnes s malou zmenou. Pri kúpaní sme nepoužili mydlo ale sprchový gél. Ozaj krásna detská vôňa, jemná konzistencia a po umytí zostala pokožka hebká, vláčna ako keby bola natretá krémom. Ďalšie pozitívum aspoň u mňa bolo, že po okúpaní som len vaničku presprchovala vodou a bola nachystaná na druhý deň. Keď som používala mydlo tak na okraji vane mi ostávali "usadeniny" ktoré som musel pracne umývať =(

  PLEŤOVÉ MLIEKO HIPP, to som otestovala na seba aj ja =) pokožka po mlieku ostala krásne prevoňaná a jemná. Dobre sa rozotieral a hneď sa aj vstrebával do pokožky a zanechal ju pekne hydratovanú. Ešte na druhý deň som na sebe a samozrejme aj na dcére cítila tú krásnu detskú vôňu.

  PLEŤOVÝ OLEJ HIPP, keďže skoro od narodenia moju maličkú trápilo bruško tak tento olejíček sme využívali na masírovanie bruška. Masírovanie sa jej páčilo, po tomto rytuali sa napapala a zaspinkala ako to najlepšie bábätko na svete =) Olej, nie je moc mastný čo som na ňom ocenila a tiež sa pekne vstrebať do pokožky. Nie ako niektoré olej, ktoré zamastia polovicu vecí a nesplnia účel na ktorý sú vyrobený.

  Po dvoch týždňoch testovania môžem len kozmetiku odporučiť aj iným mamičkam. Neobsahuje žiadne parfumy, alkohol a bonus krásne vonia daná kozmetika. Detská pokožka dostala všetko podrobné a žiadna alergická reakcia nás neprekvapila. Pri prvom dieťati som používala značku HIPP ale nie kozmetiku, ale čajík a príkrmy. Preto som bola potešená keď som bola vybraná na testovanie kozmetiky s ktorou som zatiaľ nemala skúsenosti. Miniatúrky ktoré som obdržala sú prázdne ale nevyhodila som ich, pretože sa mi neskôr zídu, napr. keď pôjdeme niekam na dovolenku, pretože nám pekne vydržali 2 týždne. Aspoň nemusím brať veľké balenia a svoj účel splnia. =) Čo sa týka farebného prevedenia a obrázku sú jemné a nenápadne, maličkej som vždy po kúpaní dala jednu miniatúrku a mali sme o zábavu postarané, zatiaľ čo som ju prebalila alebo obliekla.

  Ešte raz ďakujem za možnosť otestovať kozmetiku HIPP, určite pri nej ostaneme a ak sa bude dať budem odporúčať ďalej. 

  ĎAKUJEM 

  Simona, Matiasko a Vivienka