minule hovorila jedna lekarka v tv, ze detom by nikdy nedala viac ako 100 mg. takze ak nemas inu moznost, jednorazovo by som dala, ale pravidelne urcite nie.
7. feb 2024
1000 je dost, ako jednorazovo sa nic nestane, ale pravidelne by som nedavala
7. feb 2024
a navod sa da dohladat na nete, do 12 rokov vraj teda nie https://www.gsklub.sk/produkt/gs-vitamin-c-1000...
7. feb 2024
Nie nedala by som...Ja davam celaskon 250
7. feb 2024
sismia
autorÁno je chorý,zbehnem do lekárne pre vhodnejší , ďakujem.
7. feb 2024
Jednoznačne s menším obsahom.
7. feb 2024
Nedá sa rozpolit???
Pri chorobe mozes aj viac cecka
Teraz sme chorí tak syn 13r dostava 3x 500mg cmulacie a 2x šumivé 250mg +decko 2000
7. feb 2024

Môžeš, ale pravidelne by som nedávala. 1000 je celkom dosť. Ale ak je chorý, jednorazovo napr. každý druhý deň by som asi dala. Ale treba veľa tekutín, aby sa nezaťažovali toľko ľadviny.