Čo dnes plánujete?Dajte tip.😍
Dnes kamarátka potrebuje popestovat synčeka, čiže celé popoludnie prežijem s krásnym ročným fešákom a veľmi sa teším.
Nejakú prechádzku z AdventurLab po okoli
O 9tej kostol. Kým prídeme domov bude 11hod. Najeme sa, pôjdeme spať, poobede kŕmiť rybičky a prejsť sa do parku, po ceste zmrzlina.
Ja mam dnes podvecer stretavku zo strednej- naj kamosky, bude nas 6 😙 mame manzelov, deti, snubencov, pri flaske dobreho vina poklebetime ( stretavame sa kazde cca 3 mesiace ) vzdy je o com 🤭🤭🤭
Keď doriesime všetko do školy, tak berieme korčule, bicykle a ideme niekam vypadnúť až do večera.. víkend bol hrozne rýchly...
Ja dnes so synom spratuvam bazen a skladame trampolinu..krasna nedela🤣🤣
My dnes grilujeme 🙂 .
U nas 9rocny od piatka horucky 39,5 plus dnes rano zvracal takze sedime doma ..a vonku tak trasne
Zbaliť sa na dovolenku
Doobeda budem variť,aj upratovať,aj žehliť .Staršia dcéra sa bude učiť do školy .Mladšia si len pripraví učebnice na zajtra do školy .Klasika nedeľa 😁😁